| ChocolateDroid a întrebat:

Ce parere aveti despre canisa Kris? Daca ati cumparat vreun caine de acolo, sunteti multumit/a? Fundita.

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Nu, nu am cumpărat, dar am auzit un vecin care a cumpărat, şi este foarte mulţumit, deci îţi recomand şi ţie.
Baftă!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu am cumparat de la ei. Insa la prima vedere pare o canisa de incredere. Daca se afla in localitatea ta, incearca sa le faci o vizita sau cel putin discuta telefonic mai multe aspecte, care te intereseaza. Numai bine! Succes!

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Nu cumpara de acolo! Nu Cumpara De La Kris Orice Ai Face! ITI MOARE CAINELE! Te rog sa nu cazi in capcana lor! canisele care vand 100.000 de rase nu sunt canise adevarate, sunt monte nereusite cu caini cu malformatii si parvoviroza

| lucib a răspuns:

Nu e de incredere.Cauta pe google se vezi cate raportari au din cauza neseriozitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat pe data de 27 iul un catel yorkshire, amurit la trei zile, insa au spus ca imi dau altul, par seriosi, oameni au fost de treaba in privinta informatiilor despre catei, insa ar trebui sa mai lucreze la capitolul transport al animalelor. eu am dat banii inainte si am primit exact ce doream insa pacat ca s-a intamplat acest accident si a murit. din cauza unui edem cerebral
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am cumpara un ciobanesc german care a murit acum dupa 3 luni de suferinta pentru bietul animal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa cumpar un labrador de la ei, dar sincer dupa cate am citit, nu prea stiu daca sunt chiar de incredere...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un rrom tepar, nu mai luati de acolo! Falsifica etichetele si vaccinurile!