| Veterinar a răspuns:

Buna LoveNiki, catelusa ta este foarte frumoasa big grin

9 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Parca aveai un metis de pechinez inainte, ti-ai mai cumparat un caine? ce ai facut cu celalalt? oricum, frumos caine

| LoveNiki explică:

Ioana100 - doar pe ea o am, nu am mai avut altul :p
Pisicutzamitzi11 - 3 ani :p
stefan - NU, e pechinez.
Pavel - Si tu tot prost ramai tongue
Restul : Multumesc :*

| Veterinar a răspuns:

Este un pechinez imperial, foarte frumos cum am mai zis tongue

| simina2000 a răspuns:

Super cea mai draguta pozele cu limbutza scoasa afara sunt cele mai dragute dar si celalalte sunt frumoase.O scumpica. Dulceata de ea.winking

| symy_1713 a răspuns:

Pai, catelusa ta este o frumoasa, dulce si o jucausa deci... eu i-as da nota 10+!
PUP happy!

| smile20000 a răspuns:

E foarte draguta! e maidaneza?

| NitrowsDwt a răspuns:

E asa frumos.Foarte amuzanta prima pozalaughing. Cati ani are?

| Pavel5479 a răspuns:

Mmm...ce frigarui apetisant :d

| anette97 a răspuns:

Foarte draguta, cat timp are?