| Coriii a răspuns:

Ori
ragdoll
ori persana love struck

| Kitty a răspuns:

Eu as alege British shorthair, dar si Ragdoll, Albastru de Rusia. Sunt asa de frumoase, irezistibile. Sper ca voi avea si eu candva un exemplar, insa la cat de superbe sunt le vreau pe toate.

| Saturday a răspuns:

Imi plac ragdoll si birmaneza:X. Dar mai mult ragdoll si iti spun ceva am o prietena care are birmaneza e tare scumpa

daca te vede dormind se baga sub, umarul tau
daca te uiti la tv sta atenta la tv si ea, dar totusi este foarte lenesa.Nu stiu cum sunt pisicile altora dar a ei este lenese si totusi o scumpete de pisica.

| hiphopbeatz a răspuns:

Persana=)

| Frrramboise a răspuns:

Eu am una birmanezalove struck eu ii spun Puf.

| Ana a răspuns:

Din pacate nu-mi plac pisicile, daca erau catelusi era altceva big grin

| Aurelia_6050 a răspuns:

Persana, birmaneza, Ragdoll, Exotic shorthair si pisicuta Whiskas love struck Iubesc pisicile love struck

| gummy a răspuns:

Persana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ragdoll http://catbreedswiki.com/images/cats/Ragdoll2.jpg e super scumpa:x. Tu?;))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Birmanezawinking

| deea_1980 a răspuns:

Whiskas si Persana:X

| toffy a răspuns:

Birmaneza

| Laura08 a răspuns:

Pisicuta Whiskas este de fapt British Shorthair. Eu am acasa un motanel British Shorthair gri. Nu este la fel de afectuos ca si alte pisici, dar este mai destept si mai frumos. Daca ar fi dupa mine, as mai lua o pisica Ragdoll si o Norvegiana de padure.

| mirunette a răspuns:

Eu am la tara doua brithis short hair dar sunt gri cu dungi negre mai am acasa una birmaneza deci aceste doua ragdoll si siberiana dar chestia este ca orice animal este frumos prin fleul sau propriu