| dana1986 a întrebat:

Ce place sa faceti in timpul liber?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa ies in oras cu prietenii love struck
Sa citesc
Sa ma uit la tv sau sa intru pe mess
Sa compun poezi happy
Sa dansez...mai multebig grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Sa intru pe net sa ma uit la telenovele sa ma joc cu cainele etc.

| Deea a răspuns:

Sa cant la chitara

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Citesc, ma uit la un film, ascult muzica ...ies pe afara si stau pe TPU happy.

| cssandreea a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult ar fi sa ies in oras cu prieteni-prietenele si sa ma distrez...si apoi ar fi netu`!

| louis3 a răspuns:

Hmm.multe:desenez,scriu poezii, ascult muzica, ma plimb cu prietenii, vizionez un film...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place f mult sa dansez.Cand am o stare mai buna invat pasi de dans pe diferite ritmuri si piese.Muzica si dansul intotdeauna au fost hobby-urile mele, insa nu le-am prea pus in valoare.

| poluarect a răspuns:

Relax, orice daca ai satisfactia de multumire, implinire.