| Pisicuța a întrebat:

Ce pot sa desenez? Mi s-au cam terminat ideile straight face...
P. S. nu idei de comic sau altceva, de un desen happy

6 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Nici eu nu prea am idei sincera sa fiu m-am desenat pe mine pe familie foarte bine dar nici eu nu stiu voi incerca nste desene cu emoticoane sau o pers. care plange langa fereastra iar ingerul plange impreuna cu ea si o protejeaza nu stiu prea comice dar este un desen bun

| Gaga4u a răspuns:

Inimioara, catelus, vrajitoare, pisicuta, sarpe, floare, norisor care face cu ochiul, copacel... daca mai vrei idei, add: lady_gagax_x

| CelMaiBlogger a răspuns:

Ai aici 2-3 desene. Poate te inspira. http://online-mania.blogspot.com

| newperson4him a răspuns:

Pai sunt multe chestii de desenat, mie imi plac desenele banalethinking o carte deschisa, o vaza, un dulap de haine deschis, un portret, o fereastra deschisa, un cer etc. Bafta la desenat si sper sa-ti vina inspiratia.:*

| FeFe_7998 a răspuns:

Eu am facut multe desene pina am desenat un cal m-am indragostit de aceasta fiinta frumoasa e extraordinar sa desenezi ceva atit de frumosP. S parerea mea;)
http://drawsketch.about.com/od/learntodrawhorses/ss/horse-drawing.htm
acesta e linkul de unde poti incepe pas cu pas e super!

| Andreeeee a răspuns:

Hm pai poti sa desenezi ceva anime daca iti place sau ceva poza cu persoane stiu si eubig grin. daca esti fan Naruto, poti sa desenezi personajul preferat.hm.mai poti desena peisaje daca iti plac. Sper ca ti.am fost de ajutor:*