| Melody a întrebat:

Ce program de filmat desktopul imi recomandati? Inafara de Camtasia, pentru ca il am deja si filmeaza sacadat. Vreau ceva usor de folosit, care sa inregistreze la calitate decenta, cu sunet si video in sincron.

Multumesc! :-)

Răspuns Câştigător
| JeLeu a răspuns:

Fraps e pentru jocuri...
incearca Camstudio, dar nu e prea bun... sau hypercam

7 răspunsuri:
| Melody explică:

Fraps am inteles ca e pentru jocuri. Mie imi trebuie pentru altceva. Multumesc oricum!

| Melody explică:

Da, am incercat si un search, si mi-a reusit mai bine ca tie(3 din 4 link-uri nu merg) Sunt genul de persoana care cauta inainte sa intrebe si puteai verifica asta inainte sa te dai cocos. Am dreptul sa adresez ce intrebare vreau, cum vreau, cand vreau si unde vreau, si de cate ori vreau, cu atat mai mult cu cat in subiectul asta am nelamuriri. Da, chiar si cu toata "googleala". Ma lipsesc de "ajutor" ca al tau. Thanks, but no thanks.

| Melody explică:

Da...am gasit pana la urma ceva multumitor. Programul se numeste Snagit, in caz ca va mai avea cineva problema mea.

| cineva1992 a răspuns:

Fraps e foarte ok!

| yoo23 a răspuns:

Owned

| Mihalcea_Cristi_1986 a răspuns:

Bandicam e foarte bun.