| TPUajutama a întrebat:

Ce rasa de caine credeti ca ar fii potrivita pentru o fata de 12 ani? vreu sa imi ziceti o rasa care sa locuiasca intr.un apartament! oare Bichonul Maltez este potrivit?

Răspuns Câştigător
| pisicuintrebari a răspuns:

In caniche mediu deoarece nu lasa par, e foartw cuminte, inteligent, traieste in jur de 15 ani ☺☺☺

3 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Eu sincer nu ma omor dupa bichoni cel mai indicat pentru varsta ta cred ca este un pechinez pitik sau un yorkshire terrier acum dupa gusturile fiecaruia

| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns:

Eu zic să îți iei u n partener de distracție. Un câine talie medie, energic! Husky, labrador retriever.

| TPUajutama explică:

Nici Bichonul Maltez nu lasa par