| darkstar a întrebat:

Ce rasa de pisici va place?

23 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Siameza.

| Cσσкiє a răspuns:

Rasa AntiMeow, nu scoate niciun sunet.

daniela
| daniela a răspuns:

Siameza

| Malvina24 a răspuns:

Rasa Abisiniana

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Pai, ar fi: Orange Tabby Mix, Long Hair Silver Tabby Mix, Birmaneza, Russan Blue, Siameza, Calico.

| miauu a răspuns:

Birmaneza

| BRG a răspuns:

Birmaneze

| Razvan a răspuns:

Birmaneza. Pur si simplu sunt adorabilelove struck

| mariobros a răspuns:

Niciuna.

| Lawrence a răspuns:

Imi plac toate, dar am avut Siameza si s-a pierdut, am mai si dat bani pe ea.

| Seline a răspuns:

Albastra de Rusia.

Răspuns utilizator avertizat
| BuLLetBtwin a răspuns:

Toatebig grin

| Emanuel_1209 a răspuns:

Oricare chiar oricare toate sunt dragute in felul lor.

| Pisik a răspuns:

Toate sunt dragutele. :X Eu am doua, una e birmaneza dar cealalta nu e de rasa si e tare draguta big grin
Ma fascineaza pisica norvegiana de padure. E atata de frumoasa si are o blana asa pufoasa love struck

| funnygirl a răspuns:

Siberiana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate:x nu tin cont de rasa;). Dar daca ar fi sa aleg cred ca siameza. http://www.zooland.ro/_files/Image/articole/contextual2//siamese5.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica mea, il cheama Pritzi este o corcitura de birmanez cu maidanez, are ochi albastri, are 10 luni si stie sa comunice cu noi. Adica, daca vrea sa iasa afara, se ridica in doua labe si atinge clanta usii, daca vrea sa intre se urca pe pervazul geamului si mangaie fereastra. Am invatat foarte multe de la el, ca de pilda rabdarea si "Vorba dulce mult aduce". Cu prietenie Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egypian mau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siameza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siamezehee hee)

Răspuns utilizator avertizat