| Wtf9000 a întrebat:

Ce rasa sunt acei catei cu urechile foarte lungi, si par mereu "suparati"? Stie cineva despre ce vorbesc?

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Buna, stiu eu la ce te referi.rasa aceea se numeste Basset Houndhappy. daca vrei sa vezi cum arata scrie pe google rasa care ti-am zis-o si o sa-ti arate tongue...
Byehappy Elly

11 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Buna, stiu eu la ce referi rasa pe care o cauti se numeste Basset Hound.tongue cauta pe net si o sa vezi daca este asa/...
Bye:*

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Cred ca e vorba despre Teckel. Dar poti sa afli mai multe despre caini de aici:http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/

| Wtf9000 explică:

Mersi freecat. big grin

| LiLlYAnNe a răspuns:

Eu intelegwinking! Un Cavalier King Charles Spaniel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant catei de usturoi. suparati tare .javrele.vezi sa nu te muste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basset hound

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea rasa se numeste cocari stim toti ca cocari au urechile mari si mult par si cu fata suparicila hihi u sunt castigatoarean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eceasta rasa se numeste cacari stiu casi ei au urechile lungi si stiu ca au mult par si fata suparacila hihi eu sunt castigatoarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai

| andramaria a răspuns:

Sunt Cocari deoarece mamaie are un caine cocar pe negru numele ei este Candy sie ste frumoasa si are fata suparacioasa dar este frumoasa! Cred ca iti va placea acest rasppuns si am vei alege ca castigatoare