| zuzzzuuu a întrebat:

Ce rase de iepuri stiti? Funda pentru cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Raraa a răspuns:

Uriasul belgian,uriasul german,berbecul englez,uriasul alb sau termond,uriasul francez,chinchila mare,chinchila mica,albastru vienez,argintiul francez,californiana,neozeelandeza,havana,olandeza,poloneza,Rex,angora,roșu de burgundia,fluturele german,iepurele european,iepurele zapeziilor,iepurele cu codita de bumbac, iepurele roșu cu coada groasa, iepurele de vizuina si iepurele berbec englezesc. Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

5 răspunsuri:
| zuzzzuuu explică:

Proasta esti tu, apropo o prietena m-a rugat sa pun intrebarea asta pentru ca are de facut un referat despre rase de iepuri.

| meliomeli a răspuns:

E eu nu stiu.

| ζøvعღ a răspuns:

Uriasul alb,uriasul belgian,iepurele californian,neoolandez alb,neoolandez rosu,albastru de viena,rosu de burgundia, iepurele olandez, iepurele de angora

| LoveTVD a răspuns:

Iepurasul de paste! hai sa fim seriosi esti chiar proasta cu intrebarea asta! laughing

| utilizatorull a răspuns:

Dddd