| Eu_9064 a întrebat:

Ce sa fac ca as vrea sa fie mai cunoscut Blogul meu?

http://www.thoughts.com/dog-loverss

Răspuns Câştigător
| genucu a răspuns:

Prima data: posteaza linkul' pe cat mai multe siteuri ff vizitate(gen facebook, hi5, tweeter) si asteapta. Dupa aceea, sacaie pers de la tine din lista cu ceva massuri(nu prea multe), pune-l la status, pune-l ca reply pentru ceva intrebari din domeniu pe TPU sau alte siteuri gen, si la pasti, pune-l la felicitarile de pe mail happy

1 răspuns:
| Bojthe a răspuns:

E un blog superblove struck reprezentativ pentru ziua de azi felicitari pentru inspiratie`