| zone3 a întrebat:

Ce semnifica acest tatuaj: https://www.facebook.com/....../photo.php Funda

Răspuns Câştigător
| AndyEmm a răspuns:

Este un "dream catcher", un talisman care se agata deasupra patului pentru a prinde cosmarurile, iar visele bune raman prinse inauntru si aluneca pe pene spre persoana care doarme

2 răspunsuri:
| zone3 explică:

Mai exact acele cercuri cu pene, florile... am vazut mai multe facute diferit, si altundeva. dar ma intereseaza ce semnifica ele? funda

| Gabriel643 a răspuns:

E ca un lantisor.cu cercuri si in ele sunt flori, mai bine zis un lantisor natural, exotic