| suddent a întrebat:

Ce servere de metin2 private mai jucati? Au mai aparut noi? Scrieti aici, la cele mai bune dau funda.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Pai joaca-te pe cronikal sau hero
www.empiremt2.eu

13 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Joaca metinfun este cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a aparut un servar nou LegacyMt2 Merge ca cacatu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cronikal sau hero ca serv mai proaste ca alea nu am vazut...ar trebui sa dispara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 gx incercati dar eu m-am lasat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au mai aparut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baietii incercatile pe astea le-am jucat si garantez 100%distractie lightmt2 clujeanmt2 freezetimemt2 universemt2 bucurestimt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge sa imi fac cont pe empiremt2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz nu jucati metin2gx! e cel mai naspa sv privat. E foarte bine conceput dar nu stai 2 minute fara sa te deconecteze! Stiu ce zic! Am procesor bun, 1, 5gm ram, 512 placa video si tot ma deconecteaza non stop.Si netul este bun! Toti se plang de acest lucru. E fff naspa, cum te baga cum te scoate x(x(. Jucati metin2 RO e cel mai tare.Nu are lag, nu te scoate, si merita sa faci un lv marewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empiremt2, deluxemt2, mijagi-mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma joc pe mijagi e cel mai tare servar.Incerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma incepeti sa jucati http://www.burn-mt2.com e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah unii au dreptate Metin2GX-fff vartza trebuie 10 min pentru un bonus din 10 in 10 min puteai baga bonus la iteme si e ff naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspire si mmijagi