| alinutzy19 a întrebat:

Ce smecherii stiti in sims 2 deluxe sau sims 3, pentru a face bani, pentru a transf simsul in vampir?

Răspuns Câştigător
| CryStAll_7863 a răspuns:

Pt a face bani in sims 2 si sims 3: mother lode
Ca sa te faci vampir in sims 2 iti trebuie sims 2 nightlife iar in sims 3 Late night. In sims 3 intai trebuie sa fi bun prieten cu un vampir dupacare sa dai pe Ask for turn. Astepti 2-3 zile si te transformi. In sims 2 nightlife trebuie sa te duci seara la un club. O sa fie cel putin 1 vampir toata noaptea acolo. Te imprietenesti cu el si il intrebi daca te face vampir. De altfel pentru sims 2 te poti face vampir cu boolprop testingcheatsenabled true. Dai click pe casuta postala cand tii apasat shift si iti apar o multime de chestii. Daca dai pe tine cu Click+shift iar apar o multime de chestii. Dai pe more pana ajungi la optiunea Make me vampire. Dai p el si gt. (MERGE DOAR PT SIMS 2). Ca sa te faci inapoi om suni la matchmaker de la services si e acolo o potiune care are cuv vampir sau cv da intai trebuie sa vina aia la tine acas. Uite aici si km sa faci (videoclipuri): http://www.youtube.com/watch?v=SCDlTbZnJOA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=QXWdPtdczdI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=9p_9uSt-Fc0&feature=related

si in sims 3 ca sa te faci la loc om trebuie sa te duci la locul ala de stiinta si sa cumperi potiunea aia care te face la loc om. se stie care ca e singura potiune de vanzare cand esti vampir. fundita? :)

5 răspunsuri:
| SugarLips a răspuns:

Pai pentru bani motherlode iar un cod super este :dai ctrl+shift+c ca sa deschizi trapa si dupa scrii asa cum iti zic acum identic
testingcheatsenabled true si cand dai click dreapta pe casuta postala o sa ai joburi (oricare...la president ai limuzina...si la rockstar)ai make needs static si simsii raman numai pe verde ai o groaza de lucruri sper ca te-am ajutat Good luck!

| alinutzy19 explică:

Sau altele?

| anonimul9156 a răspuns:

In sims 2 parca apasai pe ctrl+shift+c si scriai motherlode si iti dadea 250k $

| αςαdεαuα a răspuns:

In sims 2 : apasa CTRL+SHIFT+C si scrie in casuta care s-a deschis sus : motherlode happy

| BuzeNice_2036 a răspuns:

Parola pentru a face bani in The Sims 2 si The SIms 3 este Motherlode.Iar ca sa te faci vampir in The Sims 3 trebuie sa te intalnesti cu un vampir, te imprietenesti cu el si dupa dai un click pe vampir si scrie "Ask for a tour", dupa astepti doua zile si o sa fi vampir.Iar in The Sims 2 nu ai cum sa te faci vampir. Funda?