| coosmin24 a întrebat:

Ce sport preferat aveti? Banuiesc ca baieti-fotbalul iar fetele machiajul (desi nu este sport laughing. Va place tenisul de masa de camp, sahul, table, carti, remi. Care ar fi mai relaxant?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

In primul rand tin sa-ti spun ca mi-a placut remarca ta despre machiaj, ca fiind sportul preferat al fetelor. E super tare! Revenind la sporturile mai relaxante, cred ca sunt mai multe: table, carti si remi, deoarece nu implica niciun fel de efort, nici macar al mintii cum e sahul. Nu spun ca nu trebuie sa te concentrezi putin si aici, dar nu foarte mult. Si daca mai esti si calm, in sensul de a nu te enerva atunci cand pierzi, atunci e ok. Te relaxezi cu adevarat!

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Fotbalul categoric.Ador fotbalul si imi place si sa joc si sa privesc si sa sustin echipa favorita.Ador jocurile de carti si remile, ma relaxeaza si ma face mai bine dispus in rest urasc sahul, nu am inteles niciodata cum se joaca si de ce e asa de atractiv.

lolita
| lolita a răspuns:

Imi place golful si tenisul de camp dar oboseste prea tare.

| sy46 a răspuns:

Tenis de camp, inot.
Cel mai relaxant pentru mine este mersul la salathinking uit de toate grijile de acasa, iar cand ajung vad doar patullaughing

| Razvan a răspuns:

Machiajul pe naiba.Mai degraba as juca fotbal decat sa ma machez in culorile curcubeului. N-am ce-mi face.Nu ma pasioneaza treabahee hee
Ca sporturi imi place sa joc tenis(desi mai am de lucrat la mingile in inaltime) si baschetwinking

| anyka18 a răspuns:

Sunt fata si nu ma prea machiez ca daca ma machiez de la 14 ani la 30 o sa arat ca naiba...tzin sa spun ca sunt baietzoasa deci imi place fotbalul tenisulsi basketul si carti normalbig grin

| Mihaela_2782 a răspuns:

Dansul e un sport? pentru ca imi place sa dansez, sa joc sah, sa merg cu bicicleta si sa joc fotbal(la calculator laughing) Nu toate fetele se machiaza, mie una mi se pare aiurea sa te machiezi. Poate pentru ca nu am nevoie laughing
Cel mai relaxant sport e inotul.

P. S. nu stiu sa inot

| Stefania a răspuns:

Ping-pong de masa:-x

| PurpleLadybug a răspuns:

La fete ar trebui sa se puna shoppingullaughing Voi, baietii habar nu aveti cat de greu estelaughing. Pacat ca ne cam zboara fluturii in portofele, si ca sa ne scoatem, spunem si noi ca e creza, nuwinking?
Sunt fata, dar joc fotbal cu baietii la scoala ( si nu sunt tipul a; a de fata mai baietoasa) dar pur si simplu imi place ( si chiar am ajuns sa fiu mai buna decat uni colegi) happy
take carepeace sign

| KimY a răspuns:

Sportul meu preferat este -> voleyul
desi sunt fata mie nu-mi place sa ma machiez!

| BeetleJuice a răspuns:

Mie imi place sa joc table remi fotbal baschet cu toate ca nu sint prea inalt big grin tongue inotul am invatat singur sa inot big grin

| Lorena_9823 a răspuns:

Mie imi place badmintonulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatele mele sunt tenisul si inotul, nicidecum machiajullaughing. Cele mai relaxante sunt, dupa parerea mea; cartile, tablele si remi. Dupa ping pong nu ma prea dau in vant, tenisul de camp imi placehee heeiar celelalte uneoriwinkinghee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este sa fii sportiv la paisprezece ani