| reky a întrebat:

Ce fotbalist preferat aveti? Va place fotbalul?

8 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Ador fotbalul, sunt jucator Junior la echipa din orasul meu big grin Unul dintre fotbalistii mei preferati este Mario Balotelli. big grin

| reky explică:

Si eu sunt un fan al fotbalului, chiar am suferit o accidentare grozava la fotbal, dar sper sa-mi revin si sa ajung sa joc si eu la juniori.Echipa mea e REAL MADRID si imi place mult de Cristiano Ronaldo!

| M25M a răspuns:

1. Steven Gerrard
2. Da, dar nu cel de la noi.

| reky explică (pentru M25M):

Nici mie nu-mi place fotbalul de la noi, ci cel din afara, cel real!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristiano Ronaldo.Îmi place fotbalul.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Theo Wallcot, Aaron Lennon si Loic Remy

| Kinus12 a răspuns:

Da imi place, imi place si de Leo Messi din Barcelona, si de multi altii din aceasta echipa.

| AndreeaShrott a răspuns:

Cristiano Ronaldo