| simplu36712541 a întrebat:

Ce telefoane ati avut pana acum?

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am avut Motorola, Panasonic KXTG 25511FXM si Nokia X5-01.

| Dany20 a răspuns:

Siemens a50, Siemens c72, Motorola f3, Motorola c115, LG l342i, Sony Ericsson k310i, Samsung 5030, 2 Nokia 2710 supernova, Nokia 2700 classic, Alcatel(nu mai retin de care), Samsung x-200...si...atat big grin

| Angelsergiuboy a răspuns:

Nu-mi plac deloc telefoanele

dar am peacasa destule

| cretucristi a răspuns:

Totul a inceput cu un simens A57, a fost dragoste la prima vedere, dupa aia mi-am luat un Nokia 6434 mi-a placut cat de cat, acum am un n85, si imi place. Urmatorul meu telefon va fi un iphone...

| Lucaci a răspuns:

2 unul pe care l-am gasit in autobuz si unul care il am acum cu touch cream

| valentinalina a răspuns:

Sagem la 8 ani LG dupa iar LG iar acu Sony Ericsson t303.:*

| CataZRO a răspuns:

Samsung cu clapeta(numai stiu modelul) Samsung clapeta la felhappy Sony ercson k510i parca nu mai stiubig grin si prezent Nokia 6210 navigatorwinkingbig grin

| alyx a răspuns:

In ordinea in care le-am avut>> Nokia 5110, sagem myx1, Nokia 1100, Siemens c72, Nokia 3110c, Sony Ericsson g700 (in prezent) big grin

| Alekzandra a răspuns:

Poi...Am avut un Sagem C5... apoi un Nokia 5200. apoi un Samsung Corby. Dupa un alt Corby. Apoi am avut un LG.Am mai avut un Samsung iar acum am un Blackberry.

| Dèzÿ_3997 a răspuns:

Poii.
un Alcatel la 6 ani laughing
2 samsunguri. 1 sonny ericsson si acum
am un LG kp502 happy