| Bella_3622 a întrebat:

Ce ti-ai dori chiar in momentul asta?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa fiu langa persoana iubita, sa o strang in brate, sa o sarut si sa ii spun cat de mult o iubesc.

| Cσσкiє a răspuns:

Să fie soare şi să am o pizza caldă (mi-e lene să comand), în Brăila s-a făcut întuneric ca la ora 21 şi tună. Nu plouă, deocamdată. Sper să nu tune şi la noapte, somnul meu va fi compromis. Heey, tocmai a fulgerat! Mi-e fricăăcrying

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O îngheţată... dar sunt răcită sad

Abh
| Abh a răspuns:

Sa nu trebuiasca sa plec la servici.

| cretzufinish a răspuns:

O pizza, dar sunt obosita sa ma duc sa cumpar sad Ne indeplinesti dorintele?big grin

| Liviu a răspuns:

Ce sa imi doresc...
Ca tata sa petreaca mai mult timp cu mine'
Insa e in zadar lui ii pasa doar de munca si de aiureli din astea...
Oh nVm xD

| cornculapte a răspuns:

Nu stiu. Sa fiu cu prietenii mei cred... hmmm. Sa facem bungee jumping sau parasutism. Ar fi ceva interesant. Cred ca orice m-ar scoate din monotonie. Aa da, oameni noi! Asta da. Ar fi perfect.

| covexrobu a răspuns:

Sa imi dea cineva un camion si sa plec la agatat prin oras cu el. laughing

| madia a răspuns:

Nimic special.

| Xonia a răspuns:

Da fie duminica(duminica de acum 3 saptamani)laughing

| ♥Anto* a răspuns:

Sa treaca odata saptamana asta...sa vina vacantaa...sa dorm laughing

| Lawrence a răspuns:

Sa am un IPhone 3Gs.

| dydo a răspuns:

Sa fie prietenul meu langa mine love struck

| Ana a răspuns:

Sa vorbesc la tel cu iubitul meu happy

| denysyca_8266 a răspuns:

Sa nu mai am teme

| denysyca_8266 a răspuns:

O inghetata

| Just Kiddin' a răspuns:

Sa am un iubitwinking

| chrystyna a răspuns:

Sa fiu langa iubitu. l meu

| pithicot a răspuns:

Sa mai fiu micuta:X

| mihaela_5389 a răspuns:

Sa fie Dragoselul meu langa mine! Sa nu fie in Spania, si sa o vada pe siliconii sad! atata vreau:-big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dorm adanc si sa visez frumoshappy

| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...sa primesc o veste buna...(nu mi-ar strica sa ma inveselesc putin)tonguehappylaughing

| dya26 a răspuns:

Sa dorm si sa ma trezesc cand se termina scoala adica in vacanta, vacanta... m-am saturat de scoala

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Un telefon ku990i

| Anee [;x] a răspuns:

Sa imi apara in mana un Apple I-pod