| palraluca a întrebat:

Ce va adus iepurasul de Paste?

Răspuns Câştigător
| AIPS a răspuns:

Un telefon,o jacheta,niste blugi,sandale,dulciuri(jeleuri de lamaie,mere cu zahar,ciocolata cu fistic,iaurt de struguri,popcorn), o bluza cu jonas, 2 reviste despre moda

19 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Mie mi-a adus un telefon Touchscreen.Si dulciuri.
Tie?

| Ananas2 a răspuns:

Mie mi-a adus niste pantaloni albi, o fusta, 2 tricouri si un plavarash, cercei si un lantisor cu o inimioara si bascheti. tie?

Răspuns utilizator avertizat
| MeGustaaa a răspuns:

Multe dulciuri si bani tie? app paste fericit

| blamefire a răspuns:

Nimic

| PikaRawrr a răspuns:

150 lei.care ii aveam deja.ce ''iepuras'' suspect. Eu nu cred in ''iepuras''.

| Agutzzza a răspuns:

MUlte! dar cel mai important lucru este sanatatea! Sanatate si fericire la toti prietenii si familia ta! kiss

| MadduM a răspuns:

Păi nimic, sănătatea, fericirea și iubirea sunt cele mai importante lucruri de care am nevoie. Asta am primit : o zi specială care o petrec cu părinții și frații este cel mai bun cadou.
Paște Fericit!

| Wicku a răspuns:

Fericire si liniste de pasti impreuna cu familia.

| Quibblo a răspuns:

Nimiclaughingglumeam,acum ca sunt mare, mi-a adus bucuria de a sta cu familia si cei dragi.Tie?

| costel_4263 a răspuns:

O iepuroaicahappy

| Diana6185 a răspuns:

Buna :*.
"Iepurasul" mi-a adus: o rochie mov, o pereche de pantofi negri si cu bulinute mov si un bolero! Funda?

| dolce_6727 a răspuns:

Mie nimic ca eu nu mai cred in el deoarece nu exista!

| Laurentiuuu a răspuns:

Nintendo Wii

| PeStraziGoale a răspuns:

Mi-e mi-a adus un hanorac misto, o geaca si un fel de bolero.

| Iiiiioana a răspuns:

Vad cateva persoanehee hee care au primit fooarte multe. Saracul "iepuras". Oare nu i-o fi fost greu? Ca pana la urma e doar un iepuras laughing
mie mi-a adus ciocolata milka big grin
Dar de paste nu cnteaza cadourile in special ci bucuria de a sta cu familia si linistea sufleteasca.
Va urez un Paste fericit tuturor big grinbig grinbig grin
si la anul...sa va aduca si mai multe "iepurasul" laughing

| BiaLoredana a răspuns:

Mie mi-a adus blanosul iepuras (mama si tata)o bluza rasie cu negru cu o curea lipita de ea si cureaua era tot neadra si o pereche de pantaloni negri 3 sferturi cu 2 buzunare si cu siret.
paste fericit!

| GAmesh07 a răspuns:

O bicicleta

| Krystyna_1874 a răspuns:

Pai. role, o bicicleta misto, si o pereche de adidasi nikewinking
si pretenu` mi-a adus o bluza super coool love struck happy