| IlegalSmile a întrebat:

Ce veti face in >vacanta?

8 răspunsuri:
| Reew a răspuns:

Vreau sa ma distrezzz! Deci voi merge intr-o tabara de o saptamana cu prietenii, iar cu familia voi merge la mare in Grecia iar inainte de asta o sa mai merg la stranduri! Si sa nu uit ca toata vacanta voi astepta cu nerabdare ziua mea de nastere care este cu 5 zile dupa ce incepe scoala!
IUPIII!laughing Ce tare e in vacanta!

| Teutza98 a răspuns:

In vacanta ma voi relaxa, voi merge in tabara si voi merge cu paritii la mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una ma angajezhappy. cam asa-mi trece mie vacantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi relaxa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergem sambata la discoteca ne distram si mai multe chesti

| madycumada a răspuns:

Bunahappy
Pai pe 16 plec in tabara la mare 10 zile, dupa aia vin acasa si prin iulie o sa vina parintii mei ( sunt plecati in Anglia) si restul vacantei o sa mi-o petrec cu ei, o sa merg peste tothappy

| cristi89 a răspuns:

Tabara, relaxare, plimbari, ditractie. Chestii de genu asta.