| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de blog-ul lui? http://csr0remus.wordpress.com/ este despre masini

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Lui Remus? Interesant, si placut pentru cei ce iubesc masinile. In special BMW-urile tongue

| videoblog a răspuns:

Probabil.

| DMV a răspuns:

Arata acceptabil, dar e scris cam prost (greseli de ortografie, exprimare, obiceiuri proaste dobandite pe mess, apostrof in loc de liniuta, etc).
Daca iti plac masinile, continua indiferent de parerea celorlalti. O sa castigi experienta, o sa-ti formezi un stil propriu de blogareala si lumea o sa te citeasca.
Daca ai facut un blog ca ai auzit ca se poate castiga bani usor din asta, daca iti plac masinile doar asa si nu aveai despre ce altceva sa scrii, atunci cel mai bine ar fi sa cauti alta metoda de a face bani. Ca sa faci bani din blogareala trebuie sa fii blogger(nu doar sa iti placa cum suna si sa te autointitulezi), asta inseamna sa fii bun, sa stii multe despre ceea ce scrii si sa iti placa (si ce faci-blogareala- si si domeniul despre care scrii -masinile).
In ciuda aparentelor, blogaritul e o meserie grea care cere multa experienta.
Parerea mea e ca ar trebui sa scrii mai mult si dupa aia sa faci reclama. Nu poti face reclama la 3 posturi, dintre care unul e de prezentare, unul e sondaj si al treilea e o articol inspirat din ceva publicatie. Asta contravine cu principiul blogarelii: blogul original s-a inventat sa poti sa-ti spui parerea personala, nu ca sa ceri opinii sau sa plagiezi.
Multa bafta!