| Iuliana_Draghicescu_1950 a întrebat:

Cele mai frumoase si interesante nume de catelusi de talie toy, castiga FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Azor, Azorica, Atomic, Azur, Abaris, Abby, Adolph, Afro, Aida, Aimee, Alba, Alma, Alpha, Althea, Ash, Annette, Astro, Attila, Ays, Arabella, Athos, Albus, Albinos, Arabela, Azorel.
Fani, Flik, Fabi, Flufli, Fizzle, Freeway, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, Farsi, Fate, Fee Fee, Fifi, Figaro, Figi, Filbert, Filene, Flora, Florence, Flower, Fluffy, Flurry, Flush, Foggy, Foxie, Fuzzy, Flufy.

5 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Fata : Bella, Tina, Minnie.
Baiat : Rocky, Sam, Jake.

| AleDia a răspuns:

Fata : Linda, Maya, Bella, Zuka
Baiat: Lucky, Rex(y), Puffy, Bruno

| livscomsha a răspuns:

FATA:
Amy
Bliss
Eda
Elinor
Holly
Jane
Liza
Millie

BAIAT:
Abe
Clay
Dean
Clint
Ed
Sid
Scott
Oscar

| AdeSkumpa a răspuns:

Daca e fata: Milly, Bella, Defny, Ina, Dida, Michelle
Daca e baiat: Tonny, Athos, Fluffy, Johny, Lucky, Sufletel ☺, Pistrutel, Pufosenie, Piticot, Barnny.
Sa ne anunti ce nume ii vei pune! Sigur e dragut catelul :**

| Geamantanï a răspuns:

Fata:Maya,Bella
Baiat:Hachi,Rocky