| cristyanno1 a întrebat:

Cine a jucat METIN pe serverul Finalongju2 si stie daca se va redeschide si serverul Nightfall...si daca vor fi conturile vechi sau trebuie sa fac altul nou? dau fundite! si ce vreti voi! Multumesc!

10 răspunsuri:
| Bianca_6973 a răspuns:

Nu se mai deschide si eu jucam tot pe nightfall sad aveam lv 92 epic tot full +9 :-s

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Nu nu mai stiu nimic de el, o sa ma mai interesez pe la prieteni si o sa iti dau un rasp. clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se va redeschide si vor ramane si conturile vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intri pe contul cel vechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa deschis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba finalongju2 e deschis de mult dar esti tu prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da cineva va rog frumos un cont pe finallongju2? plz plz plz plz plz plz, daca da contactati-ma la id:dariusbenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da un cont pe finalongju2 va pup! stefanel_xmen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are cont pe finalongju2 va pup trm mesaj stefanel_xmen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu