| JeRo a întrebat:

Cine a jucat sau inca mai joaca ikariam?
Am pus aceasta intrebare, deoarece asi dori sa detin un cont cu un punctaj mai mare de 200.000 de puncte (preferabil pe lumea Delta).
Am observat ca sunt si conturi de 1 milion de puncte inactive de luni de zile.
Deci... daca cineva detine un cont pe orice lume cu un scor total cat mai mare si nu doreste sa il mai intretina, atunci contactati-ma.
Multumesc (bine inteles ca o sa ii dau funda celui care va avea un cont cu un scor total cat mai mare, macar atat pot face si eu...)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy... cei care detin cont de 1 mil pct cred ca sunt operatori happy... nau cum sa fie jucatori normali putini am intalnit ca sa aiba 1 mil pct happy si daca vrei cont cu pct multe munceste pentru el. big hug bft

| JeRo explică:

Nu aceasta a fost intrebarea mea...
De muncit am muncit la contul meu, doar nu degeaba am cont de 200. 000 de puncte si nu doar un GO are conturi de 1 mil de puncte eu am prieteni care au conturi si mai mari de un milion si nu sunt GO.winking