| simonamaria a întrebat:

Cine are bichon metis(cu pechinez) pentru ca maine o sa imi iau si eu unul si as vrea cateva sfaturi legate de alimentatie etc.Cine ma poate ajuta? dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| mami114 a răspuns:

Eu am un bichon maltese, este la fel ca ttoti bichoni! Eu te anunt ca sunt foarte pretentiosi la mancare si sa nu ai un alt catel prin preajma sau pisicuta! Sunt foarte geloase! Al meu era sa faca infart cand a vazut o pisica la mine in curte! Asta este sfatul meu! Sper sa iti foloseasca!big grin! Imi dai si funda nu?