| Alecsa22 a întrebat:

Cine are webkinz? cum va numiti sa va adaug

10 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Da, eu am iar numele de utilizator e kettyvip;
Si am 17 animalute (scuze ca ma laud da' nu ma pot abtine!)

| IIII a răspuns:

Porcupinediana2010
E cam lung, stiu.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Al meu este swarovsky

| KiryuZero a răspuns:

Radumare32(peste80 de webkinz)

| RockForever99 a răspuns:

Seaury

| xCăpşunici a răspuns:

Euu`
Am 2 conturi

PinkWhismy
{sa nu razi}prostuta
:X!

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 conturi

1)sweetcool1999(e un beagle de signature de lux mic)
2)darkangel9910(e un bulldog simplu) si cine vrea sa imi dea si mie un cod de la un hamster mazin ii rog asa de mult si la schimb le dau al 2-lea cont ca nu mai pot astepta ca debia mi-am luat beagle si parintii nu imi dau bani sa imi dea altul contactati-ma la id-ul sweet_diamond_pink va rog din inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am hamster mazin dar i-am folosit codul. Dar nu e scumpwinking

| Pravat a răspuns:

Pestelesoffy apropo, ai grija cu webkinzul, poate sa-ti intre cineva pe cont si sa-ti dispara chestii si bani. Mie mi s-a intamplat asta desi nu am dat la nimeni parola. SUCCES!