| dragos12 a întrebat:

Cine imi recomanda un joc misto ONLINE primeste FUNDAwinkingIn afara de metin 4 story WOW...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai un joc smecher ar mai fi Perfect World http://www.perfectworld.com/ad
sau LOCO http://loco.en.alaplaya.net/

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Salut Dragos, poate iti place DotA? Atunci incearca League of Legends, ii gen DotA, facut de aceleasi persoane, dar este mai complex decat asta, tu esti "summoner" si comanzi un erou in lupta, castigi dupa lupta experienta si bani cu care iti poti cumpara eroi si alte chestii. Iar jocuri in genul WOW sunt o gramada, mie imi place mult rappelz, dar mai sunt multe: 9 dragons, 2 moons, shayia, perfect world, silk road, archlords, s. a. m. d.

| Narfundo a răspuns:

Scrie pe google grand theft grotto... apasa la pagina 2 si joacate.Eu nu pot sa trec de levalul 11sad sa stii ca daca ajungi pe locul 1 castigi un xbox.

| Don a răspuns:

Daca vrei un joc mmo sau mmorpg incearca Aion, LineAge2, LOCO: Land of Chaos.

| MrsDraculescu a răspuns:

Poti sa incerci Nostale este un joc destul de interesant sper sati plc.

| Andrei12012 a răspuns:

The west www.the-west.ro

| lollypopmary a răspuns:

Warkraft online

| Alyn12 a răspuns:

Vai chiar ca e greu jocu ala imposibil "cel mai greu joc din lume"...

| cristiancalin a răspuns:

Incearca cel mai greu joc din lume de pe http://www.y7.ro/jocuri/cel-mai-greu-joc-din-lume/ :) Daca reusesti sa il termini esti super tare!

| sergiusergiu12345 a răspuns:

Scrie pe net:templul din padure si da pe primul.