| Noemy99 a întrebat:

Cine imi spune si mie la ce cupe se dau credite pe Barn Buddy?big grin...

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. În general la flori. La părăluţe, crăciuniţe, garoafe, crizanteme, crini, irişi, narcise, trandafiri şi orhidee. Baftă!

pa, pa.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Francesca,
Din păcate nu se dau la toate. Mie nu mi-a dat la pepeni şi la struguri. happy O zi bună!

pa, pa.

| medyth a răspuns:

La ridichie la avocado si trifoi in rest nimic ca u le-am facut si atat mi-a dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La flori iar la celelalte iti da la avocado trifoi ridichie cocos mere si porumb...deocamdata doar la astea am facut

| francesca48 a răspuns:

La toate cupele se dau credite. La unele primesti mai mult, la alea scumpe mai ales si mai greu de obtinut, la altele mai putin. Dai click pe cupa care iti apare sus si vezi cat mai ai la fiecare pana primesti cupa.
Bafta big grin