| adytzusiatat a întrebat:

Cine joaca conquiztador? E misto, da dupa 3-4 jocuri ma cam plictisesclaughing

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Joc si eu din cand in cand si-atunci sunt injurata pentru ca inving.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu joc laughing Si patesc acelasi lucru ca si tine happy Pe la al-4-lea joc ma i-a o plictiseala...straight face

| hamsterx a răspuns:

Eu ma jucam inainte, pana mi-am uitat contul si parola si nu mi-am mai facut altul.chiar imi placea, nu ma plictiseam, mai ales ca invatam lucruri noi.imi placea ca unele raspunsuri le nimeream laughing

| YLLL a răspuns:

Imi placea si mie candva.laughing
acum nu mai stiu nici parola nici numele
oricum cand ma jucam majoritatea raspunsurilor le puneam la nimerealalaughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Ma jucam anul trecut, dar acum joc mai rar.

| Lawrence a răspuns:

Eu nu am inteles jocul conquiztador! Nu imi dau seama ce trebuie sa fac!

| LNK a răspuns:

Eu joc Conquiztador. Imi place jocul. E adevarat ca nu-l pot juca la nesfarsit pentru ca ma plictisesc, dar totusi e frumos.
Se bazeaza si pe logica si pe nimereala. laughing

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Joc, putin spus! Imi place la nebunie. plus, ca cunostintele generale se imbunatatesc vazand cu ochii. xoxo

| cristyro a răspuns:

Eu ma jucat mai demult dar nu mai joc.

| dragosh a răspuns:

Mai joc si eu din an in Pastelaughing. wanna play?hee heelaughing

| winter_1160 a răspuns:

Eu joc... da' ma plictisesc destul de repede si ma enervez cand pierdlaughing
Majoritatea sunt puse la nimerealahappydar de obicei sunt bune.