| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Second Life?big grinlaughing adica cine are cont in Second life?big grin

Răspuns Câştigător
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Eu am cot tongue

11 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Eu am cont, dar nu mai joc pentru ca jocul cere prea multe resurse si eu nu am o placa video destul de buna ca sa indeplineasca cerintele jocului. Oricum pentru mine nu e mare lucru, pentru ca personal mi se pare cam plictisitor jocul, mai ales ca daca nu cumperi sau platesti ceva ( sa cumperi lucruri cu bani reali ) nu prea ai senzatii tari in joc ci nu ai ce face decat sa te limitezi doar la lucruri simple in timp ce joci sau in timpul jocului.

| alexdop21 a răspuns:

Aveam si eu la un moment dat cont pe sl dar am renuntat la lumea aceea pentru ca nu mi se mai parea interesanta , mai ales ca mi-am dat seama ca am cheltuit prea multi bani pe o lume virtuala

| alexdop21 a răspuns:

Aveam si eu la un moment dat cont pe sl dar am renuntat la lumea aceea pentru ca nu mi se mai parea interesanta, mai ales ca mi-am dat seama ca am cheltuit prea multi bani pe o lume virtuala

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Am vrut sa scriu cont laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cat ai jucat sau ce anume ai facut insa eu am descoperit cate ceva funny pot spunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabriela @ ai cot?straight facesau cont?big grin daca ai cont add me sa facem o plimbarebig grinlaughing)Trinity Oskar ma cheamabatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor mie nu imi mere sa imi fac cont sau nu stiu eu adica completez totul acolo si nu se intampla nimic am asteptat si un email pentru activare dar tot degeaba nu am primit si as vrea si eu sa pot sa fac un cont pls help

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si euu am contt :X cine vrea sa vbim dati add la andruska Souther in world oh go on ( n`am ce face)

| uNu_2249 a răspuns:

Eu incerc de cateva zile sa imi fac laughing

| casnicavirtuala a răspuns:

Am avut.imi mergea cam greu(calculator prost) si l am sters. e cam prostioara, un fel de chat virtual...si daca vrei sa faci prostii tongue trebuie sa fii VIP.kids are not allowed.