| Crym a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu creearea unui blog?batting eyelashes. Site-uri ceva.batting eyelashes FUNDA pentru ce-l mai bun love struck

5 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Buna!

Am creat www.GataBlog.info special pentru tine. Ma poti contacta pe messenger id - eoportunitati - si iti ofer cu cea mai mare placere consultanta online.

Vei face alegerea potrivita si vei fi foarte multumita de blogul personal.

| TheLegion a răspuns:

Blogspot.com, webs.com, piczo.com ti-as da mai milte da le-am uitatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Uite cum îţi faci un blog.
I. Te gândeşti bine de ce vrei să ai blog, ce temă vrei să aibă, adica despre ce ai să scrii în el şi cauţi un titlu potrivit temei. Un cuvânt din acel titlu îl vei pune în adresa URL a blogului.
II. Cum faci blogul propriu-zis
1. Iţi faci o adresă de gmail
2. Cu adresa de gmail îţi faci un cont pe Google.
3. Intri pe Blogger.com şi, cu ajutorul contului de Google îţi faci blogul din trei paşi. E f.f. uşor, fiindcă te dirijează ei, în limba română. Succes!
Dacă vrei să vezi blogurile mele, dă click aici: http://9abordare.blogspot.com/ (acesta e făcut pe Blogger)
http://lecturirecenzate.ro/ (acesta e facut pe WordPress, dar e mai complicat, e bine să începi cu Blogger).
Succes!