| Nicole1234 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa strang voturi http://www.cateicufite.ro/concurs/313-Bella.html?

Răspuns Câştigător
| Alicia4408 a răspuns:

Foaaarte simpatica. Am dat 3 voturi... sper sa castige. Sper ca te-am ajutat kiss

2 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Am o intrebarea pentru ce te-ai inregistrat pe acest site ce castigi?
Si conform regulamentului nu trebuie sa postezi link-uri de pe alte site-uri dar trimite-mi mesaj pe privat si te voi ajuta cat voi putea dar rugamintea mea este numai pune asemenea intrebari care nu si-au rostul.Pentru ca TPU nu este un site sa postezi orice pe el pui intrebari nu asta.

| Alicia4408 a răspuns:

Care bella ca eu le-am votat pe ambelesad Oricum frumosi catei.