| kUuKii a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cat costa cartea scrisa de miley cyrus? miles to go ...va rog sa mi spuna cineva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@rpunct & ceilaltzi.
CArtea miley to go e scris de catziva ani bunihappy
E vb despre cum era tratata inainte sa ajunga vedeta. na chestii d genul!
SI dayana nu se gaseste in Romaniahappy pentru ca nu e tradusa in lb romana!

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa vedeti voi ce scriitoare iese din Miley Cyrusrolling on the floor.

| costyn162 a răspuns:

Nu stiam ca a aparut o carte scrisa de miley cyrus...Super.Atunci o vreau si eu...Eu incerc de foarte mult timp sa gasesc cartea"High School Muical-Top Secret" dar cared ca nu se gaseste in Romania.

| poechce a răspuns:

Pustoaica aia scrie carti?
Nu stiu ce sa zic straight face
Poti cauta pe google, poate o vei gasi pe vreun site si o poti cumpara online.

| rox a răspuns:

Nu nu nu. zi-mi c-am citi eu prost!
eu cred ca ti s-a parut tie... n-a scris nicio carte!happy

| LNK a răspuns:

Inca nu este tradusa in limba romana, dar daca stii engleza o poti citi asa.
Poti sa o comanzi de pe Amazon la pretul de 10 dolari (30 lei).
Din cate imi amintesc cartea a fost lansata pe 10 iulie, deci ar trebui sa fie adusa in Romania (dar nu sunt sigura)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carte nu e ina in romania. dar o poti cumpara de pe amazon in engleza

| Bloo2 a răspuns:

O nu... s-a apucat de scris carti laughing...