| bogdan25_6508 a întrebat:

Cine stie un site de unde pot invata sa fac graffity?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut Bogdan sunt multe tutoriale pe diverse site-uri dacă vei căuta în maxim o lună poţi devenii expert uneori se câştigă de pe urma acestor creaţii, succes.
O seară bună!

| Brotacelul a răspuns:

Nu stiu cat te poate ajuta raspunsul meu, dar la urma urmei nu se stie niciodata happy eu acum imi fac un blog cu ucoz.ro. am vazut ca ei au ceva legat de graffiti, dar nu stiu sigur daca te invata cum sa-l faci sau doar iti permit sa fac graffiti pe site-ul tau. ai putea totusi sa vezi despre ce e vorba, ca presupun ca orice varianta ar fi, poate pe viitor te ajuta happy
spor

| AnneSweet a răspuns:

Cauta pe google

| bogdan25_6508 explică:

Ma eu stiu sa fac vreo ceva ceva dar vreau sa invat si p.s vreau sa fie graffity in creion