| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Cine stie un site unde scrie fiecare personaj, oricat de nesimnificativ ar fi, din Bleach? Funa si voturi. Plzz link!

4 răspunsuri:
| yloveyou1 a răspuns:

Http://onimushacs.wordpress.com/......rsonajele/ nu stiu daca sunt toate personajele dar sunt destul de multe.

| Comandocip a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Bleach
daca nu e tradus in romana...te uiti in stanga si ai acolo limbile in care poate fi tradus textul si selectezi romana

| simfoxy a răspuns:

Http://bleach.wikia.com/wiki/Characters/Humans
aici ar trebui sa fie toate :P