| Teo_8228 a întrebat:

Credeti daca imi plac animalele ma pot face medic veterinar?

Răspuns Câştigător
| vampire_2530 a răspuns:

Ce bine inca cineva caruia ii plac animalele sa stii ca si mie imi plac.
Daca vrei sa devi medic veterinar trebuie sati placa animalele dar si sa inveti despre ele despre toate organele lor si cum functioneaza acestea.
Si eu as vrea sa devin medic veterinar e o meserie minunata pentru cei carora le plac animalele. Esti fata? daca da vrei sa fim prietene? pls! sper ca te-am ajutat. bye!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce nu? Succes la învăţătură.
Pa, pa.

| hamham_1461 a răspuns:

Depinde.nu se bazeaza doar pe acest lucru acolo chiar trebuie sa invezti.

Abh
| Abh a răspuns:

Absolut, trebuie insa sa fii foarte constiincios la scoala.

| BLG a răspuns:

Normal
dar mai presus de animale trebuie sa iti placa chimia si alte chestii pe care le faci la o scoala de medici veterinaribig grinbig grin

| MirunaIoana123 a răspuns:

Doar daca iti place biologia si chimia