Cu ce ti-ai rasfata catelul?

Cateii din imaginile de mai jos primesc o lingurita de unt de arahide. Tu cu ce ti-ai rasfata prietenul necuvantator pentru asemenea reactii?

49 răspunsuri:
| FataCurioasa a răspuns:

Cu niste carne!

| DeliaLavinia1999 a răspuns:

Eu imi alint cainele si ii fac pe plac. Ma duc la el ii intind mana ma miroase, apoi sta bland si linistit si il magai, ii dau si hrana preferata il scot la plimbare.

| Alinwrestling a răspuns:

Cu carne.......de pui

| bUrSuCiLaSTELIST a răspuns:

Cu o pisica laughing

| AndradaAndyy a răspuns:

1.Aperitive speciale: Trateaza-ti periodic patrupedul cu gustari speciale, iar daca ai posibilitatea fa-o zilnic, pregatindu-i personal mici surprize culinare.
2.Un loc de odihna tihnit:Cainele motaie pe tot parcursul zilei. Ofera-i propriul lui culcus in fiecare incapere a casei.Il va face sa se simta important si special, o companie dorita, indiferent in ce camera se asaza.
3.Coliere la moda: Confectioneaza-i coliere care sa-i puna in valoare blana sau care sa atraga atentia asupra fizionomiei lui dragalase.Coliere cu pricina vor constitui o activitate distractiva pentru tine si iti pun totodata imaginatia la treaba.Iar in cazul unui caine de sex feminin, colierul va arata tuturor ca e vorba de '' o lady''.

Sper ca te-am ajutat cu 3 rasfaturi bune ale unui caine. Pot sa-ti mai spun daca doresti.

| Si_AtAt_Gaby_1995 a răspuns:

Cu whiskas! rolling on the floor)

| halvitza a răspuns:

Cu cat mai multa grija, si iubire!

| Treat10 a răspuns:

Eu imi rasfat cainele cu de toate laughing)) adora nucile, semintele, marul, prunele, si mulre altele, nu am incercat niciodata unt de arahide dar cred ca am sa incerc

| CretAlex a răspuns:

Cu o inghetata.

| andrei234groza a răspuns:

Recompense si mangaieri

| Shadow2005 a răspuns:

Laș răsfăța cu locuri moi de dormit.

| StefaniaPavel a răspuns:

Eu l-as rasfata cu o lingurita de zahar! :* Imi iubesc catelul de rasa Pichineaza pe nume Toto

| NicoletaMadalina123 a răspuns:

Cu timp, afectiune, recompense
Funda?

| diego10 a răspuns:

Cu oase

| lsryyyyyyyyyy a răspuns:

Cu o partenera big grin