| DouaPuncteD a întrebat:

Cui ii plac pisicile si catelusii?:X Atunci cand sunt miciwinking

18 răspunsuri:
| just for me a răspuns:

Sunt draguti nu numai cand sun puiuti love struck

| Minnie a răspuns:

Mie imi plac si cand sunt adulti, si cand sunt batranei... A iubi animalutele nu inseamna sa le iubesti doar cand sunt pui

| NoName1234 a răspuns:

Mieeee sunt foarte dratguti si scumpi si nu numai cand sunt pui si cand sunt mari animalele sunt eu zic un mult mai bun prieten decat un om. Ele te accepta asa cum esti, spre deosebire de om.Deci da imi place de ele si le iubesc foarte foarte foarte mult.happy Tie iti plac?

| florynnaa a răspuns:

Imi plac ft mult cateii ralukaa:X:X si cand sunt mici dar si cand sunt mari.cand sunt mari sunt ca niste oameni de inteligenti. pisici? imi plac si alea sa spun vreo 15%. nu inteleg cu ce te ajuta pisica.nici nu te apara nici nu nimic.bine ca te poti doar juca cu ea.doar se miorlaie pe langa piciorul tau si atat.si e fttt pretentioasa la mancare.cainii suuuuuus! pisicile jooooooss! uuuuu...laughingrolling on the floor

| laviflower a răspuns:

Imi plac mult mai ales in prima saptamana.

| TiMan a răspuns:

Pisici? Nici nu vreau sa audhappy Cainii sunt la putere. Sunt foarte jucausi, pufosi, inteligenti(in felul lor) si te mai si apara de una-alta. Pisicile sunt dragute doar cand sunt mici...

| Chrristina a răspuns:

Mie imi plac toate animalele
Dar cel mai mult cainii
Iar daca sunt mici e si mai bine love struck

| xSoaked a răspuns:

Tuturor cred laughing

| SaMoriTu a răspuns:

Mie :X
sunt asa de mici si de neajutoratsi
cu ochii lor mici si stralucitori
iti vine sa-i iei pe totsi acasa love struck:X:X:X:X:X:X:X
imi vine sa-i mananc!laughinglaughing

| SaMoriTu a răspuns:

Ma pis pe fata aluia care ne-a dat stupid angry

| Hypathia a răspuns:

Mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| pwp a răspuns:

Ador cainii love struck
pisicile nu-mi plac!

| Gizăz a răspuns:

Mie. Sunt buni cu usturoi.

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Mie imi plac la nebunie cand sunt mici si jucausi sunt dragalasi love struck kissbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult pisicile si catelusii.cand esti trist si nu ai cu cine vb sau pur si simplu nu vrei sa vorbesti cu nimeni, mai bine vorbesti cu un animal ca te intelege mai bine uneori...asa cred eu

| kayron99 a răspuns:

Mie imi plac am avut 2 pisici si 5 cain dar caini nu au murit de viata buna ba au fost otrabit de uni ba omorati de alti acum am un alt caine are 8 ani

| alexutza123 a răspuns:

Eu am o catea ciobanesc german care anul acesta a fatat 10 puilove struck ...acum o am pe ea si puiul ei.

mai am o pisica... care mi-a fatat 25 de pui timp de 2 ani...
imi e mila de ea ca atunci cand vreau sa o castram, ne spune ca are pui si nu vreau sa ii omoare.
acum am 2 pisici, pe ea si puiul ei.love struck

| lolo_8533 a răspuns:

Acum 2 zile a intrat la noi in scoala un catelus:X:X:Xera superb! cred ca era al cuiva pentru ca era ingrijit
sunt atat de dragutipuppy dog eyes:X:X