| IlegalSmile a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o camera pe invu? Adica sa vina multi oameni de ex as vrea sa fac un parc pot sunt guest? Daca da cum? Funditz@

2 răspunsuri:
| datoo a răspuns:

In primul rand ai nevoie de creditele acelea pentru a cumpara toate necesare.Creditele le cumperi cu bani reali prin sms, card(paypal parca) sau direct de pe cont.
Dupa ce ai creditele este usor.Cumperi cele necesare exact cum cumperi orice alt articol de imbracaminte sau de mobilier si le aranjezi in acel "spatiu" dupa bunul tau plac.
Si apoi nu cred ca mai ramane decat sa setezi ca "public place" parca.

| mihneatomescu a răspuns:

NU! U vrei ceva gen plaja klub.NU poti face decat daca esti V>I>P sau A>P(Acces pass). Sincer nu se poate am incercat si ew da...