| Bubble_7593 a întrebat:

Cum castig bani pe lady popular ca nu stiutonguesunt la nivelul 2 big grin

3 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

Poi o pui sa munceasca si joci joculetele acelea in fiecare zi, apoi cand ajungi la nivelu 5 poti face bani din provocari happy Orice nelamurire ai imi poti trimite un mesaj si te ajut happy

| T30D0RA a răspuns:

Mergi la munca sau joaca minijocurile. Sau mai e la optiuni, apoi Vot si votezi in fiecare zi si primesti 30$/zi. Ai putea sa iti cumperi diamante cu bani reali si apoi transformi diamantele in bani ($) tongue

| DanielleDaniaD a răspuns:

Mergi la muncawinking