| licurici13 a întrebat:

Cum credeti ca vor arata masinile in anul 3000?:d

Răspuns Câştigător
| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Eu cred ca vor fi masine foarte rapide si cu optiuni multiple adica :sa mearga pe apa, sa zboare! tu cum crezi ca vor arata?

8 răspunsuri:
| Jambooja a răspuns:

Mai mult ca sigur nu vor mai avea roti si nu vor mai merge pe baza de combustibil (petrol = motorina/benzina), pentru ca resursele se termine in anii ce urmeaza. Din cate am inteles deja au aparut primele masini care se ridica 20 metri de la sol, doar ca nu am idee daca au intrat in seria de productie in masa.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Stai sa-i dau 1 bip lu Nostradamu sal intreb

| cretucristi a răspuns:

Nu cred ca va mai fi masini atunci, da ceva e sigur, atunci o dacie va arata ca un mercedes...

| victoriapapi a răspuns:

Ca si avioanele laughing

| alyx a răspuns:

In anul 3000 nu o sa mai existe pamantul, pentru ca e bolnav din cauza noastra, noi suntem niste microbi pentru el.

| AmandytaErhan a răspuns:

E sigur ca nu vor folosi benzina si nu vor merge cu roti. vor avea frigider, viceu si alte comoditati si poate vor avea sofer automat insa chestia cu extraterestri chiar e ridicola

| mariamar1997 a răspuns:

Pai...eu cred ca nu vor mai exixta masini...toata lumea va zbura va avea avioane etc

| uSeR_6817 a răspuns:

Vor zbura, si super modificate