| air4air4 a întrebat:

Cum dresez un perus bolnav?
Promit ca va dua funda glorioasa

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Un animal bolnav nu se dresează - se TRATEAZĂ! Du-l la veterinar! Dacă scapă, poate-l vei putea și dresa. Altfel, ce rost are?!?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa invete el trucuri, gen sa faca pe mortul, daca nu-l duci la veterinar. Sunt sigura ca si tu cand esti bolnav fix de probleme de matematica ai chef.

| NoFeelings a răspuns:

Cum a spus si Mihai, du-te cu el la veterinar.
Daca totusi stii care este boala acestuia si este sub tratament, atat timp cat boala ii permite sa poata fi dresat, la fel ca si cu unul sanatos, dar cu multa multa rabdare.
Bafta! happy