| djsebi99 a întrebat:

Cum fac două conturi pe township? Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Asa cum îți faci un singur cont, doar ca de doua ori.

| djsebi99 explică (pentru Catrice):

În ce sens te referi? Că la început nu mi.a cerut să fac cont, m.am conectat cu contul google și am crezut că merge că la clash of clans să mă conectez cu două conturi google dar tot la același cont rămâne dacă intru pe celălalt.

| MihaelaDart a răspuns:

Să fi conectat la același denumire a orașului tau, nici vorba, nu merge, doar dacă ai doua conturi de Facebook și doar așa poți avea doua conturi la Township. Și să intri in co-op-ul unde te joci cu primul cont. Cu toate că de pe telefon trebuie mereu sa comutezi de la primul cont de Facebook si al doilea, ceea ce e durere de cap. Daca joci de pe tableta cu primul cont și al doilea de pe telefon ar merge.

| MihaelaDart a răspuns (pentru djsebi99):

Sau sa ai 2 telefoane si 2 conturi de Google ori Facebook pentru a te conecta.