| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac puii hamsterii?
trebuie separati hamsterii femela si mascul in timpul sarcinii? pentru a nu manca puii masculul?

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Doar daca sunt hamsteri sirieni trebuie separati... daca sunt pitici nu are nicio problema...

| ViVi a răspuns:

Da tatal hamster mananca puii asa ca ai grija trebuie sa ii separi

http://www.animalutze.com/articole/reproducere-hamster.php uitate aici ai sa inveti multe despre hamsteri

o zi buna

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Depinde ce hamsteri sunt. daca sunt hamsteri pitici nu trebuie separati, oricum si femela isi poate manca puii daca nu are langa ea mancarea care-i place ei.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

App. daca sunt hamsteri normali masculul trebuie separat de femela inainte de nastere.

| girlxx21 a răspuns:

Am avut si eu hamsteri i-am tinut pe toti in cusca nu stiu ce s-a intamplat..atunci cand mi-a facut pui am gasit si pe covor tocmai din cusca n-am stiut ca nu e voie sa pui mana pe ei si cand i-am bagat in cusca i-a mancat femela (numai pe cei pe care am pus eu mana)

| KiSS_4146 a răspuns:

Separei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cred ca hirciog ar trebui sa stie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce asi mananca hamsteri puii?