| anonim_4396 a întrebat:

Cum îi pot ușura viața câinelui meu pe căldura asta?

Răspuns Câştigător
| Allysson a răspuns:

Pai tundel, dar daca nu-ti place sa fie tuns scoate-l afara dimineata ca e mai racoare si seara cand se racoreste si udal putin pe blana ca atunci cand iesie afara ii intra praful in blana si il mananca pielea...incearca si tu sa te dui la tara si ia-l si pe el ca acolo se racoreste singur

9 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Udallaughing se mai racoreste si el

| Annamaria_6326 a răspuns:

Cainii se racoresc mai bine daca ii uzi cu apa pe piept.

| Iridinvest a răspuns:

Sa il tunzi.si da-i vitamine ca sa nu fie retras si sa nu se imbolnaveasca

| ionutalecs a răspuns:

Simplu iei un cutit sau un pistol (cu gloante adevarate e buna si o mitrariera ak47 sau m4a1) si seara cand doarme pok si gata laughing nu mah am glumit

cel maisimplu mod e sa il tunzi foarte scurt si sa il ti in casa la umbra cu aerul conditionat aprins

| Paulyna_5780 a răspuns:

Fa`i baieeeeelaughingwinking

| kalasnicov_4561 a răspuns:

Plimbal prin parc sau mergi cu el la un lac, sigur se va balaci in el.

| LTIB12A a răspuns:

Impusca-l!

| raluu_4195 a răspuns:

Il ti la umbralaughing

| Andraaaaaaaaaaaa a răspuns:

poti sa il tunzi ff scurt si dimineata sa mergi ca el la plaja iar la pranz cand e ff cald asigurate ca are apa si poti sa il uzi cu un furtun cu apa destul de rece