| roberttcrs a întrebat:

Cum imi pot face catelusa pichineza sa intre in calduri?
Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Alice180297 a răspuns:

Nu o poti face tu laughing Au ei o perioada anume, cand ii vine catelusei ciclul o data la 6 luni adica de 2 ori pe anhee hee

| pusycatdolls a răspuns:

Poti sa o duci la monta. Poti sa faci sa intre in calduri artificial.

| yamacry a răspuns:

Nu o faci tu sa intre in calduri. O sa intre cand e perioada de imperechere. tocmai s-a terminat. O sa mai fie la primavara in perioada Pastelui.

| RuNiXxX a răspuns:

Este o perioada frate nu poti face treaba asta cand vrei tu...laughing)