| frebreceny a întrebat:

Cum pot dresa un caine?

Răspuns Câştigător
| yust3y a răspuns:

Pai trebuie sa ai rabdare nul invata pe pat ia-i un cosulet de dormit, cand face ceva bun trebuie sa ii dai ceva ce ii place sa nu il bati cand greseste doar il attentionezi dar sa nu crezi ca e asa usor va dura ceva ani cam2 eu il am de4 si e super dresat imi aduce si ziarul dimineata sper ca te ajuta sfatul meu!

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Important sa nu uiti sa-l rasplatesti daca face bine, sa inteleaga ca a facut bine, de fiecare data daca face "trucul" bine sa-i dai ceva de mancare big grin

| Mdiidn a răspuns:

Cu multa iubire... simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara un sidii special ca sa dresezi caini

| BobMarley_6652 a răspuns:

Cu rabdare iubire si foarte important cand te pui sal dresezi si ii tot repeti un lucru sa-l faca cand vezi ca la facut(uneori il ajuti tu sa faca aia) il rasplatesti fiu cu o bomboana ori ceva o caramea de ii place baftawinking

| blacklove09 a răspuns:

Cu multa rabdare, premii si iubire:*