| Andreeaaaaaa a întrebat:

Cum poti taia o dintr-o poza o persoana si sa o pui in alta poza?

6 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Ai nevoie de "PhotoScop"

| cocoman a răspuns:

Incearca photoshop.cauta tutoriale p google

| InSaNe_6155 a răspuns:

pei iti trebuie un anumit program happy photoshop happy eh. o sa te chinui la inceput sa il inveti dar nu iti ia mult pentru ce vrei u sa faci se invata repede happy bafta!

| flooooo a răspuns:

Cu paint ar fi cel mai simplu. Lasa-mi un ID si te ajut daca vreibig grin

| Dididss a răspuns:

Poti face asta cu pizap. Eu am incercat si chiar merge. Succes! happy

| LiLiLi a răspuns:

Doar prin photoshop si e destul de greu de explicat. Instaleaza photoshop si cauta tutoriale pe youtubebig grin bafta!