| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Cum sa imi fac pisica mai activa si mai fericita? Dau FUNDA pentru raspunsurile multe si bune

Răspuns Câştigător
| ale16 a răspuns:

Gasesti aici http://www.animalutul.ro

2 răspunsuri:
| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Poti sa-i iei jucarii(ghem, soricei din plus etc), da-i mai multa atentie, alint-o, rasfat-o cu tot felul de bunatati sau ii poti sa un motanlaughing
Sper ca te-am ajutat si eu am 3 pisici(o pisica si doi motani)si asa ii fac fericiti
Funda?big grin

| LNK a răspuns:

I-ai un motan si se rezolva. Va fi si activa si fericita. laughinglaughinglaughing