| mikutzzza1000 a întrebat:

Cum se pune un ham la un bichon de aproape 3 luni...nu stiu ...va rog si imagini ceva?

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Sunt cel putin 2 modele de ham, asa ca daca vrei sa te ajut explica putin cum arata. In general toate se pun la fel pe caine. "Cercul" mic se baga pe cap iar cel mare vine subrat, cum ar veni, prin spatele labutelor din fata. Exact cum ai pune un sutien. Imagineaza-ti un sutien inchis cu capsele si arata la fel ca un ham. Il bagi pe cap (inchizi capsa daca are) iar restul il bagi pe dupa piciorusele din fata, sa-i vina la subrat si inchizi capsa sau inchizatoarea.